Додому Всі новини У Сумах за загадкових обставин загинув студент

У Сумах за загадкових обставин загинув студент

30
0
У Сумах за

У ніч на 5 вересня біля залізничних колій на ділянці Суми-Торопиловка було знайдено тіло 21-річного студента місцевого вузу Володимира Фенченко

За фактом відкрили кримінальне провадження, ведеться слідство, повідомляється на міському сайті.

4 вересня близько 20:00 він повертався з Курського мікрорайону, де перебував у друзів, у свій гуртожиток по вулиці Роменської, однак після того, як друзі провели хлопця на зупинку, де він сів у маршрутне таксі №19, через деякий час після від’їзду, зв’язок з ним був втрачений.

І вже в 02:00 , 5 вересня, було знайдено його тіло.”Якщо хто-то в період з 19:30-21:00 4 вересня їхав маршрутним таксі № 19 і міг бачити Володимира, і на якій зупинці він виходив, або ж Вам відомі деталі цієї події, будь ласка, зателефонуйте за номером 0662671314 (мама Володимира) або 102. Будь ласка, не будьте байдужими! Допоможіть рідним і друзям дізнатися правду про смерть близької людини!”, – йдеться в повідомленні. У коментарі від залізничників зазначено, що 5 вересня на ділянці Суми-Торопиловка машиніст поїзда застосував екстрене гальмування в 2 години ночі: він виявив тіло хлопця між шляхами, про що повідомив у правоохоронні органи.Факту травмування хлопця саме поїздом зафіксовано не було.Напередодні в Росії при загадкових обставинах померла депутат..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here