Додому Всі новини У НАБУ оприлюднили подробиці затримання депутата Київради (фото)

У НАБУ оприлюднили подробиці затримання депутата Київради (фото)

34
0
У НАБУ оприлюднили

У Національному антикорупційному бюро розповіли про затримання депутата Київської міської ради і його передбачуваного спільника за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст

191 та ст.

209 Кримінального кодексу України. За версією слідства, затриманий депутат в 2010-11 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома ділянками загальною вартістю понад 3,5 мільйонів гривень.

Суть схеми полягала в тому, що чиновник заволодів земельними ділянками у Шевченківському районі Києва з допомогою свого родича. Після цього отримані злочинним шляхом ділянки були легалізовані шляхом внесення їх до статутного фонду створеного вірогідним спільником суспільства. «Детективи НАБУ і прокурори САП здійснюють необхідні слідчі дії з метою отримання додаткових доказів, встановлення інших можливих учасників корупційної схеми, а також викриття інших епізодів незаконного заволодіння земельними ділянками на території р. Києва», — йдеться в повідомленні прес-служби Бюро. Нагадаємо, 13 вересня у депутата пройшов обшук, а ввечері його затримали. .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here