Додому Всі новини У МВС вирішили не брати в керівництво Нацполиции не служили в АТО...

У МВС вирішили не брати в керівництво Нацполиции не служили в АТО професіоналів

20
0
У МВС вирішили

У МВС вирішили запрошувати на всі керівні посади в Національній поліції тільки офіцерів, які брали участь в зоні проведення антитерористичної операції (АТО)

Про це під час нараді в Маріуполі заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий. «За рішенням міністра внутрішніх справ України, голови Національної поліції всі керівники поліції областей повинні пройти через зону проведення антитерористичної операції.

На всі керівні посади Нацполиции ми запрошуємо офіцерів, які брали безпосередню участь у підрозділах в зоні проведення АТО», — цитує Ярого Цензор. У той же час, як прокоментував новину в Facebook головний редактор газети «Джерело» Олександр Швець, таке рішення може призвести до знецінення в правоохоронних органах професійних знань і досвіду.

«Невже фактор короткострокового перебування в зоні АТО відтепер стає більш вагомим професійних якостей… Навіть збожеволілі від крові і грабежів більшовики, які прийшли до влади в Росії 100 років тому в результаті революційних потрясінь, розуміли, що без залучення до оперативної роботи старих (царських ще!) фахівців їм по-справжньому професійних правоохоронних органів не створити», — написав він.

Нагадаємо, напередодні новий керівник був призначений в поліцію Донецької області. .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here