Додому Всі новини У Криму заплатили штраф за активістку 135 кілограмами монет

У Криму заплатили штраф за активістку 135 кілограмами монет

18
0
У Криму заплатили

У Бахчисараї активісти сплатили перший штраф у рамках «Кримського марафону»

Вони внесли 300 тисяч рублів (близько 130 тисяч гривень) за Зарему Умерову, яку оштрафували за проукраїнські пости в Фейсбуці.

Про це повідомляє ресурс Крим.Реалії. Повідомляється, що активісти прийшли в Бахчисарайське будівля казначейства з самого ранку.

«Триста тисяч рублів, які ми принесли у вигляді монет — це близько 135 кілограм ваги. Приємно, що дивлячись на ці пакети і відра з монетами, можна сказати: кожна монета — це людина.

Тим самим ми показали свою самоорганизованность, що це проблема не однієї людини, а всього народу», — пояснив активіст Ділявер Меметов. Судовий пристав спокійно відреагував на оплату штрафу десятикарбованцевеми монетами, хоч і намагався з’ясувати, чи є в банку «машинка для рахунку монет».

У підсумку пристави і активісти вирішили перераховувати монети вручну.

За словами Меметова, в найближчі дні активісти оплатять монетами ще один штраф. «Кримський марафон» стартував на аннексированном півострові 31 липня. Акцію оголосило об’єднання «Кримська солідарність». Її метою є підтримка політичних в’язнів і громадських активістів на півострові. За задумом акції, кошти збирали монетами номіналом 10 російських рублів. Нагадаємо, напередодні в аннексированном Криму ФСБ знову нагрянула в будинки кримських татар. .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here