Додому Всі новини У Києві невідомі заманюють школярів “покататися на машині за морозивом”

У Києві невідомі заманюють школярів “покататися на машині за морозивом”

24
0
У Києві невідомі

У Києві жителів Харківського масиву поінформували, що в школі на вулиці Вербицького зафіксований випадок, коли невідомі запрошували дітей проїхати з ними на машині за морозивом

Про це з посиланням на посади киян в соцмережах пише kiev.express.”Всім батькам на замітку. Вчителька в школі, на вулиці Вербицького надала батькам інформацію. Передайте всім дітям, щоб вони не приймали запрошення незнайомців проїхати за морозивом. Особливо це стосується старшокласниць.

Був зафіксований випадок, коли під час уроку фізкультури на свіжому повітрі до дітей підійшли невідомі і запропонували покататися”, — про це йдеться в документі, який публікують батьки.Невідомих нібито було четверо і вони приїхали на автомобілі темного кольору.Очевидців подібних інцидентів просять фіксувати номери і марку машини.Фото: facebook.com Раніше преса розповідала, як в Ужгороді першокласницю-переселенку вигнали зі школи за відмову батьків платити побори.А у Волинській області батьки не пустили дітей у сільську школу через розрухи в класах. .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here