Додому Всі новини Українські прикордонники розповіли, як готуються зустрічати 30 тисяч паломників-хасидів (фото)

Українські прикордонники розповіли, як готуються зустрічати 30 тисяч паломників-хасидів (фото)

25
0
Українські прикордонники розповіли,

Державна прикордонна служба України оголосила про збільшення кількості прикордонних нарядів для організації пропуску хасидів, які прибудуть до Умані для святкування Рош ха-Шана (Нового року)

Згідно з повідомленням прес-служби відомства, прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», на яких припадає основна частка оформлення хасидів-паломників в київських аеропортах, вже завершили основні складові підготовки, в т. ч. практичні заняття та тренінги. Під час останніх у т. ч. відпрацьовувалася передача інформації в аеропортах між суміжними контролюючими органами. Крім того, в цьому пункті пропуску прикордонники спільно з Головним експертно-криміналістичним центром провели серію занять з питань особливостей перевірки паспортних документів громадян Ізраїлю та виявлення у них ознак підробок. Відпрацювання технології паспортного контролю Також пройшов навчання резерв персоналу, який буде залучатися до здійснення прикордонного контролю. А для посилення і забезпечення режимних заходів у пунктах пропуску «Бориспіль» і «Жуляни» виділена група військовослужбовців мобільного прикордонного підрозділу. За даними Держприкордонслужби, в 2016 році в пунктах пропуску на державному кордоні були оформлені понад 30 000 паломників, що прибувають організованими групами.

Їх оформлення у більшості здійснювалося в аеропортах «Бориспіль», «Жуляни», «Львів» та «Одеса», а також в пунктах пропуску на кордоні з Польщею, Румунією і Словаччиною. Нагадаємо, у цьому році свято Рош ха-Шана випадає на 20-22 вересня. В Національній поліції України анонсували залучення до охорони громадського порядку нового підрозділу — тактичної поліції. Вона візьме на себе підтримання порядку під час масових заходів. Фото прес-центру Держприкордонслужби .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here