Додому Всі новини “Ти вирішив їздити до мене в будинок без мого дозволу?”: лідер “Бумбоксу”...

“Ти вирішив їздити до мене в будинок без мого дозволу?”: лідер “Бумбоксу” звернувся до колеги з Росії

29
0

Популярний український музикант, лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк написав відкритий лист російському реперу Василю Вакуленко, відомому як Баста

У 2010 році виконавці записали спільний трек “Тут навіть сонця не видно”, в якому критикували владу.

Композиція вийшла на альбомі Вакуленко “Баста 3”.”В турне по Німеччині я побачив, що вдома повстання. Про те, що це не проплачений цирк, а революція гідності я дізнався не з телевізора, я був там і бачив все сам. Коли дивився на 100% брехливу подачу відбувається в російських ЗМІ, думав, що музика поза політикою і ми з тобою тому яскравий приклад.

А потім почалося вторгнення в Крим і війна на Донбасі”, – розповів Хливнюк у зверненні, опублікованому на Facebook.”Припускаю, що така людина як ти, стане заперечувати агресивний характер цих подій тільки з побоювання за себе, сім’ю та бізнес. Це теж зрозуміло, у нас таких своїх завались, але на худий кінець можна і відмовчатися, зберегти обличчя, так сказати”, – написав музикант.”Наші з тобою однолітки засуджено на строки від 10і до 20ї років таборів, ситуація з правами людини щодо кримсько-татарського народу жалюгідна, наші з тобою люди гинуть щодня по обидві сторони лінії фронту. Так скажи ж, будь ласка, як так вийшло, що Ти, чудово розуміє ситуацію, людина, вирішив їздити до мене в будинок, в Крим, без мого дозволу? Невже це не очевидно? Хіба я коли-небудь вів себе в твоєму домі, в Росії, не як гість? Або тепер Крим твій будинок?” – звернувся Хливнюк до колеги.Крім цього, лідер групи “Бумбокс” підкреслив, що чекає відповіді від Вакуленко.

Нагадаємо, СБУ заборонила Вакуленко в’їзд в Україну “в інтересах забезпечення безпеки держави”..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here