Додому Всі новини Субсидія на індивідуальне опалення буде призначатися з 15 жовтня до 15 квітня

Субсидія на індивідуальне опалення буде призначатися з 15 жовтня до 15 квітня

24
0
Субсидія на індивідуальне

У Міністерстві соціальної політики роз’яснили деякі аспекти нарахувань громадянам України субсидій в опалювальний період

Мова йде про сім’ї, які користуються центральним опаленням, так і тих, хто використовує індивідуальне газове.

«На практиці існують випадки, коли дві родини, які проживають в одному багатоповерховому будинку, використовують різні види опалення і по-різному отримують субсидії.

Користуються центральним опаленням, субсидія у жовтні та квітні нараховувалася згідно з рішеннями органу місцевого самоврядування — залежно від погодних умов подачі теплоносія. Опалювальний період починався, приміром, 18 жовтня і закінчувався 10 квітня. Відповідно здійснювалося і нарахування субсидій», — пояснюють у відомстві. Для сімей, які використовують індивідуальне газове опалення, опалювальний період був встановлений в чітких рамках: 1 жовтня — 30 квітня.

Однак, враховуючи погодні умови, рідко хто з українців самостійно включав опалення вже 1 жовтня, коли на вулиці ще тепло. Це питання не було унормовано на місцевому рівні, і, як підкреслюють в Мінсоцполітики, це призводило до збільшення сум невикористаних субсидій.

«У 2017 2018 роках користуються центральним опаленням залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або виконавчої влади. А для тих, у кого індивідуальне утоплення, субсидію будуть нараховувати з 15 жовтня по 15 квітня», — інформує прес-служба відомства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України на засіданні 13 вересня, вніс зміни до постанови про порядок призначення населенню субсидій.

.

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here