Додому Всі новини Приголомшлива знахідка: куплену на барахолці дрібничку оцінили в $30 тисяч

Приголомшлива знахідка: куплену на барахолці дрібничку оцінили в $30 тисяч

16
0
Приголомшлива знахідка: куплену

У Нью-Йорку частина ювелірного прикраси, яка була куплена на гаражної розпродажу за вісім доларів, буде продана за 30 тисяч, так як камені в ньому виявилися справжніми діамантами, рубінами і смарагдами, повідомляє New York Post.Власник цієї брошки подарував її дочці, щоб та одягала її в церков

Однак дівчині вона припала до душі, тому вона поклала її в сумку і надовго забула про її існування. Через кілька місяців вона випадково опинилася у ювеліра і згадала про те, що дрібничка завалялася на дні її сумочки.

Вона показала брошка експертові і розповіла про те, як вона їй дісталася.До її здивування, виявилося, що ця брошка була частиною дуже цінного ювелірного набору XX століття.

Подальша експертиза підтвердила, що вона виконана з висококласних дорогоцінних каменів. Старовинне виріб інкрустовано алмазом з рудника вагою 1,39 карата, колумбійським смарагдом прямокутної форми вагою близько 1,5 карата і овальним рубіном вагою 0,6 карата.Брошку планується продати на аукціоні Бонхэмс у Нью-Йорку 19 вересня, і стартова ціна складе 30 тисяч доларів. Представники аукціонної компанії вірять, що брошка з такою незвичайною історією викличе справжній фурор серед поціновувачів антикварних прикрас.”Це чудова історія, і вона показує, що скарби в прямому сенсі всюди”, – розповіла Сьюзан Абелес, голова відділу ювелірних виробів, ВопһамѕГоспожа Абелес каже, що такі історії насправді не рідкість. Деякі прикраси лежать в сімейних скриньках і сейфах роками, так як власники не знають, що з ними робити.

Експерт закликає віддавати такі речі на оцінку ювелірам, адже, хто знає, раптом у кожного з вас завалялося вдома справжній скарб.Нагадаємо, жінка знайшла зниклу 13 років тому обручку в моркві..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here