Додому Всі новини Переселенцям з Криму і Донбасу разрешли брати участь у програмі “Доступне житло”

Переселенцям з Криму і Донбасу разрешли брати участь у програмі “Доступне житло”

21
0
Переселенцям з Криму

Урядовий комітет схвалив зміни до постанови № 140 від 11 лютого 2009 року про порядок забезпечення переселенців доступним житлом

Про це повідомило інформаційне агентство «Вчасно».

Досі діяла норма, відповідно до якої для участі у програмі потрібно було ставати на квартирний облік за місцем реєстрації, тобто на тимчасово непідконтрольної території. Тепер же переселенці отримають право на участь у програмі «Доступне житло» за умови, що вони не мають у власності житла на підконтрольній української влади території.

За інформацією радника міністра з питань тимчасово-окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Олесі Цибулько, сьогодні законодавство передбачає можливість придбання житла переселенцями і учасниками АТО на умовах 50:50, коли 50% оплачує покупець, а 50% сплачує держава.

Також переселенцям може бути наданий пільговий іпотечний кредит під 7% річних. Однак, уточнює Цибулько, в даний момент закон не працює, тому що немає механізмів його виконання і не визначені джерела фінансування.

«Приходьте підписуватися під вимогою виділити фінансування на цю програму до Кабінету Міністрів України! Ми вас чекаємо!!!», — написала в соцмережі Цибулько. Нагадаємо, Кабмін частково скасував перевірки за місцем проживання переселенців .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here