Додому Всі новини Місія ОБСЄ встановлює нові камери відеоспостереження на Донбасі

Місія ОБСЄ встановлює нові камери відеоспостереження на Донбасі

26
0
Місія ОБСЄ встановлює

Фахівці Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ приступили до встановлення чотирьох нових камер відеоспостереження в зоні АТО

Як повідомляє українська сторона СЦКК, роботи планується завершити до кінця вересня. Камери з’являться на контрольно-пропускних пунктах в’їзду/виїзду (КПВВ) в Донецькій області в Мар’їнці, Майорському і Гнутово, а також на горі князя Ігоря в районі населеного пункту Станиця Луганська (територія, підконтрольна самопроголошеної «ЛНР»). «До кінця вересня поточного року СММ ОБСЄ планує встановити ще чотири камери відеоспостереження на контрольно-пропускних пунктах в’їзду/виїзду „Гнутово“, „Майорск“ і „Маріїнка“ (Донецька область), а також на горі князя Ігоря в районі населеного пункту Станиця Луганська (територія ОРЛО)», — йдеться в повідомленні української сторони СЦКК. В даний час по обидві сторони зіткнення встановлено сім камер відеоспостереження СММ ОБСЄ — в Авдіївці, Широкіно, на Донецькій фільтрувальної станції, на ділянках розведення сил і засобів у Станиці Луганській, Золотом, Петровському, а також на території шахти «Жовтнева» (територія ОРДО).

Камери на шахті «Жовтнева» і Донецької фільтрувальної станції бойовики вивели їх з ладу. Нагадаємо, 13 вересня Порошенко і генсек ОБСЄ обговорили розміщення миротворців на Донбасі. .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here