Додому Всі новини Марія Максакова вважає повідомлення російських ЗМІ про організаторів убивства Вороненкова «спробою завадити...

Марія Максакова вважає повідомлення російських ЗМІ про організаторів убивства Вороненкова «спробою завадити слідству»

20
0
Марія Максакова вважає

Російський сайт «Росбалт» опублікував чергову «сенсаційну» інформацію: організатори вбивства колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова у Києві — нібито «злодій в законі» Володимир Тюрін (Тюрик) і банкір, який працював останнім часом у Криму У статті йдеться, що про це журналістам повідомив власний джерело в правоохоронних органах Росії

За його словами, у Москви надійшла відповідь Генпрокуратури України на запит у справі про вбивство Вороненкова (23 березня він був застрелений кілером у центрі Києва, — Ред.) і що в листі ГПУ організаторами вбивства названі дві людини. «Перший — це Володимир Тюрін, колишній чоловік Марії Максаковою, яка потім вийшла заміж за Вороненкова. Другий — власник банку, що працює в Криму. Вказані дати, коли вони нібито зустрічалися на півострові для обговорення підготовки злочину.

Далі йдуть відомості про тісні зв’язки Тюріна і банкіра з кримінальним світом і російськими спецслужбами.

Все ведеться до того, що дані дві особи нібито організували вбивство за дорученням співробітників цих спецслужб», — цитує слова джерела сайт. «Таке почуття, що багато хто факти почерпнуті з російських компроматних ресурсів. З російськими спецслужбами теж все ясно. На думку Києва, вони причетні абсолютно до всіх більш чи менш значущим злочинів, скоєних на Україні. Однак сказати, що відповідь відразу викинули в сміттєвий кошик, — не можна. З ним працюють, інформація зіставляється з даними, отриманими СК РФ (Слідчий комітет. — Ред.) і оперативниками», — йдеться в повідомленні.

Вдова Дениса Вороненкова оперна співачка Марія Максакова прокоментувала «ФАКТАМ» цю «новину». «Ця інформація не відповідає дійсності. Генеральна прокуратура України не відповідала ні на які запити Слідчого комітету Російської Федерації. Мені це відомо достеменно, тому що я, після того, як ознайомилася з даною інформацією, уточнила її у людини, який безпосередньо відповідав би на цей запит, якщо б такий поступив.

Але його не було! Мені складно коментувати причину виникнення цієї інформації. Думаю, що це, як завжди, спроба створити перешкоди слідству», — заявила вона.

.

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here