Додому Всі новини Лікарі зруйнували головні стереотипі про сало

Лікарі зруйнували головні стереотипі про сало

29
0
Лікарі зруйнували головні

Сало – один з найулюбленіших продуктів українців

Проте чи так вже воно корисне? Лікарі не втомлюються сперечатися на цей рахунок.

Одні вважають, що в ньому багато холестерину, а інші відзначають, що при помірному вживанні цього продукту організм отримує тільки користь.

Детальніше: http://womanway.online/article/polza-sala-vsja-pravda-o-ljubimom-produkte-ukraincev/Сало сприяє набору зайвої ваги і призводить до ожиріння.

Як і будь-який продукт, що вживається понад норми.

20-30 грамів свіжого сала щодня не зроблять з вашою фігурою нічого поганого, а навіть навпаки: завдяки натуральному жиру ваші шкіра, нігті та волосся відмінно харчуються.Сало – це один суцільний жир. Питання: а хто сказав, що це погано? Підшкірний жир – унікальний продукт, без якого наш імунітет не зможе нормально функціонувати, а кислота, що міститься в салі, допомагає чинника холестерину обміну. Туди ж відносимо і міф про те, що сало підвищує рівень холестерину.

Так, він в цьому продукті міститься, але в невеликих дозах не відкладається і, навпаки, допомагає справлятися з “шкодою”, які ми з’їли з іншими продуктами.Сало з хлібом – сильна суміш. Дивно, але і це неправда, незважаючи на з’єднання вуглеводів і жиру: якщо у вас немає проблем з травною системою, неприємностей не виникне: обидва ці продукту прекрасно засвоюються організмом. Якщо ж ви на дієті і вирішили відмовитися від хліба як простого вуглеводу, сало зі свіжими овочами стане незамінним джерелом енергії.

Нагадаємо, що кава запобігає серйозне захворювання..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here