Додому Всі новини Депутата Київської міськради затримали за привласнення землі

Депутата Київської міськради затримали за привласнення землі

21
0
Депутата Київської міськради

Детективи НАБУ спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 13 вересня затримали депутата Київської міської ради і його передбачуваного спільника

Про це повідомили у прес-центрі Національного антикорупційного бюро України.

“За версією слідства, затриманий в 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них, загальною вартістю понад 3,5 млн грн”, – йдеться в повідомленні. Повідомляється, що суть схеми полягала в тому, що чиновник з допомогою родича заволодів земельними ділянками у Шевченківському районі р. Києва, які перебували у комунальній власності. Після цього він легалізував отримані злочинним шляхом ділянки, внісши їх у статутний фонд створеного передбачуваним учасником товариства. “Зараз детективи НАБУ і прокурори САП здійснюють необхідні слідчі дії з метою отримання додаткових доказів, встановлення інших можливих учасників корупційної схеми, а також викриття інших епізодів незаконного заволодіння земельними ділянками на території р.

Києва”, – повідомили правоохоронці. Згідно з інформацією, розслідування наведених фактів детективи НАБУ почали у вересні 2016 року. Нагадаємо, НАБУ і САП обшукали “Укрхімтрансаміак” і затримали в.

о.

директора..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here