Додому Всі новини “В існуванні Японії немає необхідності”: у КНДР зробили різку заяву

“В існуванні Японії немає необхідності”: у КНДР зробили різку заяву

28
0

Пхеньян зробив чергову заяву з-за посилення санкцій ООН: у Північній Кореї загрожують ядерними ударами США і Японії, а також вимагають “розпустити даремний Радбез ООН”

Заява влади КНДР опубліковано сьогодні, 14 вересня, на сайті Центрального телеграфного агентства Кореї “від імені розгніваного народу і армії”.”Армія і народ КНДР в єдиному пориві вимагають, щоб янкі – головного злочинця у підготовці резолюції санкції – забили палицями до смерті, як скажену собаку.

Янкі – одвічний ворог і зграя вовків, з якими ніколи не буде миру, так як вони століттями влаштовували різанину і страти корейців”, – заявили в ЦТАК.У Пхеньяні не перший десяток років говорять, що “є межа терпінню”, і що “прийшов час анігілювати агресорів-імперіалістів і гангстерів”.”Перетворимо материкову частину США в попіл і морок. Випустимо пар на мобілізацію всіх коштів, які ми готували”, – передає ЦТАК.Ту ж риторику в Північній Кореї застосували і до Японії, використав кілька образливих епітетів, щоб продемонструвати рівень ненависті.”По японцям потрібно нанести вирішальний удар, поки вони ще не прийшли в себе після недавнього прольоту МКБР над архіпелагом. Чотири острови повинні зникнути в безодні після ядерного бомбардування чучхе.

В існуванні Японії поряд з нами більше немає необхідності”, – вважають в Пхеньяні.Щодо південних сусідів по півострову риторика також не змінюється: “Потрібно знищити маріонетковий режим, щоб вся корейська нація могла возз’єднатися во славу світу і заради звершень”.”Радбез ООН перетворилася в інструмент, який служить США і варто тільки їх інструкцій. Це інструмент зла, який не тільки не забезпечує світ за планеті, але робить протилежне.

Такий непотрібний орган треба розпустити”, – вважають в КНДР.Північна Корея назвала нові санкції ООН “гнилий мережею, якою нас не втримати”.”Собаки гавкають, караван іде”, – підкреслили вони.Нагадаємо, США припинять торгівлю з Китаєм через КНДР..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here