Додому Полiтика В Україні презентували «План Маршалла»

В Україні презентували «План Маршалла»

27
0
В Україні презентували

Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, прем’єр-міністр Литовської Республіки (1999-2000 і 2008-2012 роки) Андрюс Кубілюс і народний депутат України Ганна Гопко презентували спільну українсько-литовську ініціативу «Новий європейський інвестиційний план для України та інших країн Східного партнерства» (так званий «План Маршалла для України»)

За словами Степана Кубіва, дана ініціатива є планом інвестицій в реальний сектор української економіки: інфраструктуру, агробізнес, кредитні інструменти для малого і середнього бізнесу.

Він підкреслив, що в середньостроковій перспективі Україна може отримати п’ять мільярдів євро. Андрюс Кубілюс розповів, що ініціатива заснована на досвід Литви у проведенні реформ у 1990-х роках. «За підрахунками експертів, п’ять мільярдів євро в рік інвестицій забезпечать Україні зростання економіки на 6 — 8 відсотків», — сказав він і додав, що за ініціативою литовських колег саме такі обсяги фінансування взяті в розрахунок «Плану Маршалла».

У свою чергу Ганна Гопко повідомила, що вже розпочала роботу група, до якої увійшли представники уряду і парламенту. Завдання групи — разом з литовськими експертами розробити до 25 вересня конкретні заходи та кроки інвестиційного плану, який буде представлений на саміті країн «Східного партнерства» в листопаді 2017 року. .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here