Додому IT Вчені визнали некрасивих чоловіків статевими гігантами

Вчені визнали некрасивих чоловіків статевими гігантами

32
0
Вчені визнали некрасивих

В університеті Флориди з’ясували, що шлюб буде міцним, якщо жінка зустрічається з негарним чоловіком

При цьому одним з факторів, що впливають на тривалість стосунків, є висока сексуальна активність представника сильної статі.У дослідженні взяли участь 113 молодих пар у віці 20 років, що проживають в Далласі в Техасі. Кожен чоловік був сфотографований, після чого оцінювали привабливість його обличчя і тіла.

Вчені також визначили, як часто добровольці сиділи на дієті, прагнучи залишатися в гарній формі.З цим показником пов’язаний високий ризик розлади харчування, депресії, незадоволеності учасника собою і, як наслідок, особистим життям.Виявилося, що, якщо жінка зустрічається з красивим чоловіком, то вона частіше сидить на дієті. В результаті такі шлюби розпадаються частіше.

З іншого боку, якщо чоловік менш привабливий, то пара більш щаслива.Показано, що в цьому випадку на сімейні відносини позитивно впливає висока сексуальна активність, залицяння з боку представника сильної статі, а також допомогу в домашніх справах.Раніше дослідження довели, що операції зі зниження ваги у чоловіків ведуть до безпліддя..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here