Додому Всі новини Вундеркінди серед нас: чотирирічний мотоцикліст і дівчинка-дизайнер в новому випуску шоу “Крутіше...

Вундеркінди серед нас: чотирирічний мотоцикліст і дівчинка-дизайнер в новому випуску шоу “Крутіше всіх”

20
0
Вундеркінди серед нас:

У неділю, 17 вересня, о 18:30 на “Інтері” – знайомство з новими маленькими великими чудесами в програмі “Крутіше всіх”! Юні учасники дитячого талант-шоу покажуть, на що вони здатні, розкажуть багато цікавого про свої захоплення і про те, як на них реагують рідні

І навіть розкриють деякі “професійні” секрети.Чи знаєте ви, приміром, як правильно упаковуються полотна для виступів повітряних гімнастів? Адже професіонали цього жанру виступають тільки зі своїм реквізитом і тому обов’язково беруть їх з собою на гастролі. Одинадцятирічна Аня Плутахина у цьому випуску вразить складними і гарними гімнастичними трюками.

І проведе майстер-клас по упаковці реквізиту для ведучих програми Андрія Доманського та Андрія Данилевича. У цирковій школі, де займається дівчинка, є традиція: перед виступом вони беруться за руки і говорять: “Ми – кращі!”Як ви вважаєте, в якому віці дитину можна без вагань посадити за кермо мотоцикла? Звичайно, багато батьків упевнені, що і в сорок років – зарано. Але тато чотирирічного Тимура Кулешова подарував йому перший байк на два роки.

А в три – перший швидкісний мотоцикл.

Як реагує мама Тимура на хобі хлопчика? І що робить його тато, щоб у самого юного мотоцикліста України з’явилися компаньйони і… конкуренти!Для того, щоб домогтися по-справжньому вагомих результатів, потрібно багато тренуватися, впевнена одинадцятирічна Настя Бенаїного. Тому грою на білоруському національному інструменті – цимбалах – вона займається мінімум шість разів на тиждень по декілька годин. А перед важливими конкурсами та фестивалями – всі сім.

Її викладач музики, Ольга Анатоліївна, каже, що дівчинка ніколи не “халтурить” і просить розучувати з нею не прості твори, а дуже складні. Сила волі і незламний характер – ті якості, які допомагають ще одному учаснику програми, Данилу Гордійчуку, домагатися поставлених цілей. Його хобі – спортивна гімнастика, а це – вправи на шести снарядах: кінь, кільця, бруси, турнік, опорний стрибок через козла і вільні вправи на підлозі. У свої 12 років Данило – вже переможець, він чемпіон України у своєму виді спорту. У хлопчика – напружений режим дня: вранці – двогодинне тренування, потім – до школи на три уроку, а з 14:30 і до 19:00 – друга тренування. Будинки – вечеря, уроки і – спати. Заради чого такі навантаження? Цього разу юний спортсмен покаже, на що він здатний не в спортзалі, а на сцені “Крутіше всіх”. Ще одного учасника випуску – шестирічного піаніста Сашу Федюрко – у музичну школу віддавали без особливих надій.

Велике майбутнє готували його старшому братові Романові. Але…

через півроку саме молодший син продемонстрував неординарні музичні здібності. Всього лише через рік навчання Саша здобув блискучу перемогу на Всесвітньому конкурсі вундеркіндів в Мілані. Але чи зуміє юний геній впоратися з каверзними завданнями провідних програми?Глядачі цього випуску потраплять не тільки в спортзал, музичний клас і на циркову виставу, але і… в шоу-рум! Десятирічна Аніта Данієлян – юний модельєр – перетворить сцену в подіум.”Як правило, наших героїв всіляко підтримують батьки і родичі, – каже Андрій Данилевич.

– Історія Аніти – яскравий тому приклад. У цій сім’ї спостерігається явна коаліція модниць – мами і доньки.

І те, що тато – дорослий, серйозний чоловік – теж у цієї сімейної тусовці, – це дуже здорово і так по-сімейному! Він виходить на сцену у футболці з рожевими котиками, тому що не може відмовити улюбленій доньці. Адже наш проект – не тільки про талант, але і про стосунки між батьками і дітьми, і про сімейні цінності”. Не пропустіть – найщиріше і добре дитяче талант-шоу “Крутіше всіх” у неділю, 17 вересня, о 18:30 на телеканалі “Інтер”. Зірковий гість цього випуску – спортсмен, який перетворив свої виступи на змаганнях у високе мистецтво, гордість України, золотий призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро і чудовий чоловік Олег Верняєв. .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here