Додому Всі новини “Бездарні дурепи!” Дружина Лещенко просить журналістів не називати її “диджейкой”

“Бездарні дурепи!” Дружина Лещенко просить журналістів не називати її “диджейкой”

25
0

Новоспечена дружина нардепа Сергія Лещенка (БПП) Анастасія Топольская розкритикувала українських журналістів, які називають її “диджейкой”

Про це вона пише у Facebook, коментуючи новину “5 каналу”.

На каналі Порошенко її взагалі назвали “Dj Tаpolsky” – такий псевдонім у її колишнього чоловіка, теж діджея Анатолія Топольського.

З новини “5 каналу” виходить, що Лещенко одружився на Топольском.

Фото: facebook.com/nastia.dj.ua. Ще Анастасії не подобається, що її називають “диджейкой”, хоча слово “діджей” не має чоловічого і жіночого роду, а також, що її сценічне ім’я “Nastia” переводять на “Настя” – “це якийсь дикий журналістський угар”. “До тих пір, як я не була знайома з Сергієм я не знала про те жебрацькому рівні обізнаності та освіченості деяких українських “журналістів”, яким блищить кожна їхня сумна новина…

Безглузді, неуважні, неосвічені і бездарні люди у нас пишуть новини, товариші.. До їх відома, диджейкой ми називаємо місце, де встановлена апаратура діджея, місце, звідки ми – діджеї – граємо.

І діджей – він і в Африці діджей, незалежно від роду. Дурепи!”, – пише дружина нардепа. Фото: facebook.com/nastia.dj.ua.

Нагадаємо, що Лещенко і Топольская проводять медовий місяць в Грузії.”Країні вдалося зробити ексклюзивні фото з весілля нардепа Лещенко і діджея Насті.Весілля Лещенко і Топольская святкували в суботу в оранжереї столичної ВДНГ.

.

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here