Додому Всі новини Фінплан «Укрзалізниці» не містить норм про збільшення тарифів на пасажирські перевезення

Фінплан «Укрзалізниці» не містить норм про збільшення тарифів на пасажирські перевезення

21
0
Фінплан «Укрзалізниці» не

Кабінет Міністрів України схвалив фінансовий план державної компанії «Укрзалізниця» на 2017 рік, який не містить норм про збільшення тарифів на пасажирські перевезення

Як повідомляє урядовий портал, таке рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів.

«Ми підтримуємо створення стратегії розвитку „Укрзалізниці“, але мови не може бути про зростання цін на пасажирські перевезення», — так прокоментував це рішення прем’єр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, хоч держкомпанія і вимагає масштабного оновлення, але цей процес повинен відбуватися одночасно із знищенням всіх корупційних схем, які роками існуючих на підприємстві, а також в повній координації в питаннях тарифоутворення на вантажні перевезення.

У той же час віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зазначив, що у документі передбачено отримання чистого доходу від реалізації продукції на рівні 76,1 млрд грн, чистий прибуток — 62,2 млрд грн, виплати на користь держави — 17 млрд грн, капітальні інвестиції — 16 млрд грн.

Він також повідомив, що з 1 жовтня 2017 року тарифи на вантажоперевезення в межах України зростуть на 22,5%.

Нагадаємо, в липні цього року міністр інфраструктури Володимир Омелян домовився з Генеральним прокурором Юрієм Луценком «спільно навести порядок на «Укрзалізниці». Після цього подав у отставкуруководитель залізниць Войцеха Балчуна.

На його місце тимчасово призначили заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

.

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here