Додому Російські ЗМІ У Росії запустять фабрику проектного фінансування

У Росії запустять фабрику проектного фінансування

28
0
У Росії запустять

Фабрика проектного фінансування буде запущена в Росії в 2018 році для перезапуску інвестиційного процесу в країні

Про це в середу, 13 вересня, пишуть «Ведомости» з посиланням на джерела.Фабрика буде функціонувати на базі держкорпорації Внешэкономбанк (ВЭБ), відзначає видання. Принципи її роботи вже узгоджені з усіма зацікавленими сторонами.

«Проектний комітет фабрики (у ньому співробітники Зеба, інших банків та РФПІ, чиновників немає) буде схвалювати інвестиції за чотирма напрямками: експорт, промисловість високих переділів, інновації, інфраструктура», — відзначає газета.При цьому ставка фабрики буде знижена, так як Мінфін гарантує інфляцію на рівні чотирьох відсотків. Виходячи з поточних доходностей інфляційних облігацій федерального позики і премії за кредитний ризик показник складе 10-10,5 відсотка річних, повідомив співрозмовник видання.У червні агентство Bloomberg повідомило, що ВЕБ фактично припинив видачу нових кредитів і фінансування більшої частини поточних проектів.У лютому прем’єр-міністр Дмитро Медведєв заявив, що ВЕБ може брати участь у програмі проектного фінансування.

«Потрібно створити на базі інститутів розвитку і, насамперед, Зеба, фабрику проектного фінансування», — сказав глава уряду.Два роки тому ВЕБ зіткнувся з необхідністю термінової докапіталізації. Його потреби в додатковому капіталі оцінили в 1,1 трильйона рублів до 2020 року. Це пояснювалося планами уряду використовувати ВЕБ для фінансування масштабних проектів рівня Сочі-2014.У 2014 році банк отримав рекордний збиток, який склав 250 мільярдів рублів.

Його капітал скоротився на третину, до 378,6 мільярда рублів..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here