Додому Всі новини У поліцію Донецької області призначений новий керівник (фото)

У поліцію Донецької області призначений новий керівник (фото)

12
0
У поліцію Донецької

Начальником Головного управління Національної поліції у Донецькій області призначено генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин

Наказ про призначення підписано головою Національної поліції України.

Нового керівника представив сьогодні, 13 вересня, в Маріуполі перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий під час робочого візиту в Донецьку область. Віталій Невгад, який очолював поліцію Донеччини до сьогоднішнього дня, призначений начальником Головного слідчого управління Нацполиции України. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції регіону. Приймаючи вітання з призначенням, Микола Семенишин, який до цього очолював поліцію Хмельницької області, зазначив, що правоохоронці із Західної України рівнялися на поліцію Донбасу. Микола Семенишин народився 25 листопада 1969 на Хмельниччині.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області.

Згодом працював в підрозділах карного розшуку та керівних посадах підрозділів правоохоронних органів Західної України. Разом з поданням нового керівника перший заступник глави МВС нагородив кращих працівників Нацполиции та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

На урочистому заході правоохоронців та рятувальників відзначили нагородами президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів, а також відзнаками МВС та черговими спеціальними званнями.

Фото відділу комунікації поліції Донецької області .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here