Додому Всі новини У Києві вдалося зловити і покарати автора графіті в підземному переході

У Києві вдалося зловити і покарати автора графіті в підземному переході

27
0
У Києві вдалося

60 годин громадських робіт — таким був вердикт молодому киянину за графіті в підземному переході

Зловмисника вдалося не тільки виявити і затримати, але ще і довести справу до судового вердикту.

Про те, що свіжопофарбовані стіни щойно відремонтованого підземного переходу біля будівлі Міноборони на Повітрофлотському проспекті хтось оперативно загадил, ще на початку серпня у «Фейсбуці» повідомив офіцер Генштабу Анатолій Штефан: «Нам і ворогів не треба, самі зруйнуємо.

Тільки зробили гарний ремонт. Перехід на Повітрофлотському проспекті у Міноборони України». А сьогодні поліція Києва відрапортувала, що вандал не тільки знайдений, але й покараний.

Ним виявився 29-річний киянин, раніше затримувався за розпивання спиртних напоїв на вулиці, куріння марихуани і бійки.

В Солом’янське райуправління поліції інформація про зіпсовані стінах переходу надійшла на початку вересня. На місці правоохоронці задокументували факт хуліганства і за кілька днів виявили автора графіті, який свою провину заперечувати не став. За його словами, він з дитинства захоплюється графіті та популяризує її, розмальовуючи стіни і викладаючи їх фото в соцмережах. Тому, коли в переході з’явилися чисті стіни, з допомогою валика завдав там вночі слово «WACS», а залишки фарби вилив на стіну. Те, що такі дії незаконні, чоловік розумів, але не звертав на це уваги, повідомляє відділ комунікації київського главку поліції.

Суд визнав молодика винним у вчиненні дрібного хуліганства і покаранням призначив йому 60 годин громадських робіт. Зазначимо, що в останні роки столиці все частіше прикрашають високохудожніми графіті. Однак на очі більше трапляються малохудожні автографи графітчиків, які не прикрашають стіни, а лише псують їх. Комунальні служби періодично змивають і зафарбовують ці «творіння», але довгострокового ефекту це не приносить. Про покараних за зіпсовані стіни хуліганів раніше практично не повідомляли. Останні рішення судів, в яких фігурували графітчики, були винесені ще в 2013 році. І ті графіті були «політичними». За зображення Януковича з червоною цяткою на лобі по року-два реальних строків отримали кілька людей. Фото kyiv.npu.gov.ua .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here