Додому Всі новини Секс подовжує молодість – дослідження

Секс подовжує молодість – дослідження

24
0
Секс подовжує молодість

Вчені з’ясували, що сексуальна активність сприяє продовженню молодості, зокрема, запобігає розвиток старшої деменції та інших проблем з інтелектом

Стаття вчених з Університету Ковентрі і Оксфордського університету опублікована в The Journals of Gerontology: Series B.

про це повідомляє Birmingham Mail.У дослідженні брали участь 73 учасника (28 чоловіків та 45 жінок) у віці від 50 до 83 років.

Серед них провели опитування, в ході якого вони вказали, як часто вони займалися сексом за останній рік.Також експерти питали про спосіб життя респондентів і їх стан здоров’я. Учасники пройшли тест на оцінку різних когнітивних здібностей, включаючи пам’ять, увагу і словниковий запас.Як виявилося, люди з високим рівнем сексуальної активності демонстрували кращі результати в завданнях на вербальну швидкість. Учасники експерименту повинні були за хвилину назвати якомога більше тварин або слів, що починаються на певну букву. Вони також добре перемальовували на пам’ять складні малюнки.Фахівці вважають, що подальші дослідження допоможуть зрозуміти, чи беруть участь такі сполуки, як дофамін і окситоцин, в забезпеченні зв’язку між сексуальною активністю і мозком.Нагадаємо, що пристрасний секс ледве не “вбив” дівчину..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here