Додому Полiтика Росія готується змінити Захарченко та Теслярської на українських політиків?

Росія готується змінити Захарченко та Теслярської на українських політиків?

22
0
Росія готується змінити

Вже в жовтні готується зміна керівництва псевдореспублики «ДНР»

Такі чутки, за словами координатора групи «Інформаційне опір» Дмитра Тымчука, почали поширюватися в середній ланці чиновників «адміністрації глави «ДНР». — Ці чутки з’явилися після того, як 5 вересня в Донецьку відбулася нарада за участю ватажків «ДНР» та представників Російської Федерації, які вирішували питання подальшого розвитку псевдореспублики, — каже координатор «Информсопротивления».

— За вказівкою кремлівських кураторів участь в засіданні прийняв обмежене коло ватажків «ДНР», а ось лідер громадського руху «Донецька республіка» Денис Пушилин не був на нього допущений.

В ході наради представники апарату президента РФ не вказали чітких перспектив для «ДНР», однак дали зрозуміти, що стратегічні рішення з цього питання приймуть у Кремлі найближчим часом. В першу чергу вони будуть пов’язані з кардинальними кадровими перестановками в «ДНР». Таку ж інформацію з посиланням на власні джерела підтверджує і інтернет-видання «Новини Донбасу». За даними видання, ще двадцять днів тому в Донецьку помічник президента Росії Владислав Сурков порекомендував керівникам псевдореспублики готуватися до змін. Одним із спадкоємців, який замінить на посту нинішнього ватажка «ДНР» Олександра Захарченко, називають екс-депутата від Партії регіонів Олександра Бобкова. У той же час політолог і прихильник «ДНР» Костянтин Долгов на своєму Telegram-каналі написав, що «віце-прем’єр ДНР по економіці» Олександр Тимофєєв задався метою замінити Олександра Захарченка на посту глави «ДНР». «З цією метою „Ташкент“ (позивний Тимофєєва) в рази збільшує фінансування підконтрольних йому ЗМІ. Завдання одне — піарити шефа», — стверджує Боргів. Разом з тим «Новини Донбасу» повідомляють, що зміна керівництва на вимогу Владислава Суркова настає не тільки в «ДНР», але і в сусідній «ЛНР». За даними видання, замінити на цій посаді Ігоря Теслярської цілком може лідер української партії «Союз лівих сил» Василь Волга. Про те, що в «ЛНР» теж не все гладко, говорить і Дмитро Тимчук. За його словами, деякі ватажки «ЛНР» вже готуються тікати в Росію.

Таку бурхливу реакцію в середовищі функціонерів псевдореспублики викликало зняття «депутатських» повноважень з представника «ЛНР» в Мінській групі Владислава Дейнего. «Незважаючи на те що сам Дейнего говорить про нібито нової „роботи в республіці“, його колеги впевнені, що адміністрація президента РФ готує „евакуацію“ Дейнего в Росію за особистою домовленістю останнього з Владиславом Сурковим», — сказав координатор «Информсопротивления».

.

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here