Додому Полiтика «Публічне багатомісячне мракобісся Поклонської дозволило православним фашистам по всій Росії підбадьоритися»

«Публічне багатомісячне мракобісся Поклонської дозволило православним фашистам по всій Росії підбадьоритися»

25
0
«Публічне багатомісячне мракобісся

Найбільші кіномережі Росії відмовилися від показу фільму «Матильда» про історію кохання останнього російського царя і балерини з-за загроз псевдорелігійних фанатиків «У зв’язку з неправомірними діями з боку противників фільму Олексія Учителя „Матильда“, що відбулися в останні дні в різних містах Росії, і постійними погрозами на адресу кінотеатрів керівництво Об’єднаний мережі „Сінема парк“ і „Формула кіно“ прийняло рішення відмовитися від показу кінострічки», — повідомили 12 вересня представники кіномережі

Трохи раніше стало відомо, що попередній показ фільму «Матильда», який повинен був відбутися 11 вересня в московському кінотеатрі «Ілюзіон», скасували нібито з технічних причин.

Хоча причини зовсім не технічні. Нещодавно в Петербурзі навпаки студії «Лендок», де знаходиться офіс Вчителя, невідомі вивісили банер з написом: «За Віру, Царя і Вітчизну! Вчитель, руки геть від Російського Царя!». У ніч на 31 серпня будівля кіностудії закидали пляшками із запальною сумішшю.

4 вересня навантажений газовими балонами вантажівка врізалася в кінотеатр «Космос» в центрі Єкатеринбурга.

Причиною вчинку водій назвав своє обурення показом фільму «Матильда». При цьому, як пишуть російські ЗМІ, загрози через «Матільди» отримали кінотеатри не тільки Єкатеринбурга, але і інших великих міст Росії.

Зокрема, «православні активісти» обіцяли влаштувати масові заворушення і підпали в разі демонстрації фільму Олексія Учителя. Відомо, що загрози розсилала якась московська організація «Християнська держава — свята Русь».

Її представники заявляли, що «будуть йти до смерті, але не зрадять віру, царя і отечество», і погрожували, що якщо «Матильда» вийде на екрани, «кінотеатри почнуть горіти»… *В Єкатеринбурзі вранці 4 вересня противник фільму про кохання Миколи II і балерини Кшесінской (фото вгорі) на Уазі, завантаженому газовими балонами, врізався в місцевий кінотеатр «Космос», після чого підпалив автомобіль А старт небувалої активності росіян, які називають себе православними, дала відома Україні Наталія Поклонська, яка в 2014 році вірою і правдою служила окупаційній владі Криму в ролі так званого прокурора півострова і здобула прізвисько «няш-мяш». За вірну службу Поклонської завітали статус депутата Держдуми Російської Федерації.

На цьому терені у «няш-мяш» прокинулася непереборна тяга до православ’я взагалі і пам’яті імператора Миколи II зокрема. Жертвою цієї тяги став фільм Вчителя «Матильда», що оповідає про роман імператора Миколи II і балерини Матильди Кшесінской. Як сказав кінокритик Андрій Василенко, який побував у Владивостоці на передпрем’єрному показі картини, «по відношенню до Миколи II це дуже компліментарний фільм. Він показаний людиною, який розривається між любов’ю та боргом. При цьому в кінці він робить чудовий вибір — вибір відповідального государя, тому я не знаю, чому розхвилювалася мадам Поклонська. Микола Романов повертається в лоно сім’ї. Розкішний фінал». Втім, Наталю Поклонскую, яка почала свій хрестовий похід проти «Матільди» більше року тому, ще під час зйомок картини, судячи з усього, ці нюанси не цікавлять.

Депутат Держдуми кілька разів направляла до російської Генпрокуратури вимоги перевірити «Матильду».

Ці заяви Поклонська пояснювала скаргами громадян, яких нібито ображає екранізація любовної історії з участю приліченого до лику святих царя.

Проведені на вимогу Поклонської перевірки ніяких порушень не виявили. *Кадр з картини «Матильда» Тоді прихильниця царя і його Вітчизни, в миру — депутат Поклонська знайшла нібито вдову племінника Миколи II Ольгу Куликовську-Романову і від її імені, за дорученням, подала в Жовтневий районний суд Петербурга позов проти студії режисера Вчителя про захист честі і гідності російського імператора. Складений колишнім так званим прокурором Криму заяву суд залишив без руху, так як в позові є істотні порушення норм Цивільно-процесуального кодексу РФ.

Поклонської дали час на виправлення помилок до 30 вересня.

А поки депутат Держдуми РФ вчить матчастину, на вулицях діють її прихильники, які, якщо «Матильда» вийде на екрани, «будуть йти до смерті, але не зрадять віру, царя і отечество». 11 вересня в Москві, біля офісу адвоката Костянтина Добриніна, що представляє інтереси Олексія Учителя, було спалено два автомобілі.

На місці злочину знайдені листівки «За „Матильду“ горіти!» Ось як ці події коментують в соцмережах росіяни, не втратили зв’язок з реальністю: «Поки Поклонська розповідає всім про якісь позови родичів святого царя і намагається заборонити фільм, її прихильники продовжують кидати коктейлі Молотова і палити. Причому відбувається все це синхронно». «Православні самодержавні активісти, фанати няш-мяш. Тобто реально люди підривають тачки, тому що їм кіно не сподобалося. Ось це нормально. За Русь в метро вибухну. Я, як кінокритик (в минулому), — вкрай вражений розмахом навіженства». «Ця православна Аль-Каїда розсиплеться, як і не було її.

Адже це, по суті, дозволені владою бандити».

«Вдова племінника Миколи II подала в суд на Олексія Учителя. Вдова племінника.

А міг би і гувернер троюрідною кузини правнука вдови, грав з двоюрідним племінником Миколи Романова, образитися і подати позов. Пропоную подати відповідний колективний позов від родичів жертв Ходынки, наприклад». «Фільм про балерину ображає пам’ять царя, а опудало, що вбило всю царську родину і лежить на головній площі країни, не ображає. Клоуни». «Відчуття, що Поклонська стане/стала таким собі каталізатором, що прискорює процес деградації держави. Та сама соломинка, переломившая спину верблюда». А російський блогер Ігор Яковенко написав: «В країні почала матеріалізуватися цілком реальна терористична організація зі штаб-квартирою в Державній думі. Публічне багатомісячне мракобісся Поклонської дозволило православним фашистам по всій країні підбадьоритися і відчути себе покликаними на святу справу боротьби за праве православне діло. Громити театри, підпалювати машини, нападати на режисерів — це все абсолютно безкарно, оскільки справа праве, православне.

Вони ж за владу, за Путіна, за святу Русь-Россиюшку тисячолітню, пошедшую то від Корсуня, то від аріїв, що спустилися з Карпатських гір разом з динозаврами ще до настання льодовикового періоду… У Поклонської вже з’явився характерний гарячковий блиск в очах, вона вже строчить запити в прокуратуру сотнями, і нікому в країні її зупинити. «Крымнаш», безсумнівно, рознесе Росію на шматки. Те відчуття, коли спостерігаєш сповільнену зйомку вибуху і при цьому знаходишся всередині об’єкта, що підривається…

Ні зупинити, ні втекти…” .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here