Додому Всі новини Нерухомість в Києві: інвестори схильні більше довіряти столичним забудовникам

Нерухомість в Києві: інвестори схильні більше довіряти столичним забудовникам

27
0
Нерухомість в Києві:

У Києві рівень перевірок і відстеження законності будівництва на більш високому рівні, ніж в передмісті, тому інвестори схильні більше довіряти столичним забудовникам.Про це в інтерв’ю виданню Gazeta.ua розповів заступник голови правління банку “АРКАДА” Олег Василенко.Він пояснив, що часто ситуація залежить від потреб інвестора

“Покупці є різні. Є ті, хто купує житло для себе, щоб там жити. Але є значна частина людей, які інвестують в нерухомість з різними цілями: або об’єкт на перепродаж, або для здачі в оренду. Є частина людей, які інвестують у нерухомість.

Адже в гривнях дешевше коштувати квартира не буде. Житло в столиці завжди буде на порядок ліквіднішими, ніж житло в передмісті”, – підкреслив експерт.Олег Василенко додав, що також є частина людей, які заробляють на інвестуванні, а потім на продаж готової квартири.”Такі люди вкладають тільки в столичну нерухомість. Якщо в Київській області невідомо, що з житловим комплексом станеться через п’ять років, то в Києві житло завжди буде обігріте, забезпечено водою, буде під’їзд. З точки зору збереження коштів це зовсім інша справа. За нашими підрахунками, таких інвесторів близько 25%, а в періоди зростання будівництва, підйому економіки їх кількість доходить до 50%”, – відзначив заступник голови правління банку “АРКАДА”.Для довідки: Банк “АРКАДА” займає лідируючі позиції в рейтингах компаній, які реалізують найбільші проекти будівництва житлових комплексів у столиці.

Банк виступає управителем Фонду фінансування будівництва, тобто залучає гроші інвесторів, контролює процес зведення РК і тільки після здачі будинку в експлуатацію заселяє нових мешканців..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here