Додому Всі новини В України поки немає підстав екстрадувати Саакашвілі в Грузії

В України поки немає підстав екстрадувати Саакашвілі в Грузії

21
0
В України поки

На сьогоднішній день немає підстав для видворення з України колишнього президента Грузії і екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі

Як зазначив заступник міністра юстиції Денис Чернишов, чиновнику в Грузії ще не винесли обвинувальний вирок.

«Нічого в Україні не сталося, крім переходу Саакашвілі через кордон. Ті документи, які до нас прийшли, до нас і до Генпрокуратури щодо Саакашвілі, вони говорять про те, що в Грузії розглядаються кримінальні справи по відношенню до нього. Це ще не черговий етап у проведенні екстрадиції, і в цьому етапі Мін’юст не бере участі.

Це якби Саакашвілі був засуджений в Грузії за тими статтями, які назвав на своїй конференції Півнів, тоді б це була часткова прерогатива Мін’юсту», — сказав він у коментарі «112 Україна». Говорячи Саакашвілі про позбавлення українського громадянства, Чернишов відзначив, що ніхто не заважає йому оскаржити це рішення в суді.

«У нього є таке право. Чому він не скористався цим правом, — ось в цьому питання», — зазначив чиновник. Нагадаємо, раніше спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер закликав українську владу не затримувати Саакашвілі, а дати йому можливість захистити свої права в суді.

.

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here