Додому IT В Австралії знайшли нові “безсмертні” організми

В Австралії знайшли нові “безсмертні” організми

29
0
В Австралії знайшли

Вчені з Австралії виявили близько восьми тисяч нових мікроорганізмів, що належать до бактерій і археям

Майже третина з них належить до раніше невідомих груп живих істот.Більшість знайдених одноклітинних відноситься до экстремофилам, тобто живуть в умовах, не придатних для життя інших організмів. Вони можуть жити в гідротермальних джерелах, токсичних шахтних водах та інших водоймах з високою солоністю, кислотність або лужність.Такі умови практично неможливо відтворити в лабораторії, тому экстремофилы зазвичай непридатні для культивування in vitro, тобто вирощування в пробірках.Для аналізу видового складу таких бактерій і архей дослідники використовують методи метагеномики, при яких вивчаються численні фрагменти ДНК, витягнуті з навколишнього середовища.

Вчені отримують генетичний матеріал відразу всіх організмів, що потрапили в проби.При цьому встановлюється нуклеотидні послідовності частин нуклеїнових кислот, а комп’ютерні програми збирають з них цілі геноми, визначають функції окремих генів і співвідносять їх із конкретними видами мікроорганізмів.Всього було проаналізовано 1500 зразків.

Вчені виявили ДНК, які не відповідали вже встановленим і зберігаються в базах даних геномам. Всього було знайдено 7280 бактеріальних і 623 археальных геномів.

Вони ставилися до 20 нових типів мікроорганізмів, у тому числі бактерій SHA-109, виділеними з фекалій бабуїна та відходів пальмової олії, і роду некультивованих архей Uncultured Archaeal Phylum 2 з гідротермальних джерел.Тим часом у Бразилії знайшли сліди найдавніших складних форм життя Землі..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here