Додому Всі новини Віталій Козловський прокоментував скасування весілля

Віталій Козловський прокоментував скасування весілля

27
0
Віталій Козловський прокоментував

Український співак Віталій Козловський і його наречена Раміна Эсхакзай розлучилися

Пара активно готувалася до весілля. Артист на сторінці в Instagram прокоментував скасування весілля.”Не важливо, хто кого кидає. Не важливо, хто сказав “Прощай”, і приводи винаходить, щоб не образити ненароком. Як це все смішно, безглуздо і ні до чого шукати слова. Не повторювати, не кукурікати: “любов пройшла, любов пройшла”. Була ль любов насправді придумали її? А може просто захотіли зіграти невідомо під що?! Вона прийде як неминучість, як диво, як своє-своє. І попередня безглуздість допоможе розпізнати її. Я щиро скажу спасибі, за чим-то правду, в чомусь фарс. Історія кохання склалася, але не про нас і не для нас”, – поділився артист.

Не важливо, хто кого кидає.

Не важливо, хто сказав “Прощай”, і приводи винаходить, щоб не образити ненароком. Як це все смішно, безглуздо і ні до чого шукати слова. Не повторювати, не кукурікати: “любов пройшла, любов пройшла”.

Була ль любов насправді придумали її? А може просто захотіли зіграти невідомо під що?! Вона прийде як неминучість, як диво, як своє-своє.

І попередня безглуздість допоможе розпізнати її. Я щиро скажу спасибі, за чим-то правду, в чомусь фарс. Історія кохання склалася, але не про нас і не для нас. 💔Публікація від ♣️Vitaliy Kozlovskiy♣️ (@vkozlovskiy) Сен 13 2017 о 1:08 PDTНапомним, що причиною розриву стала неготовність Рамины до створення шлюбу..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here