Додому Гроші Вартість биткойна обвалилася до 3900 доларів і продовжує падати

Вартість биткойна обвалилася до 3900 доларів і продовжує падати

22
0
Вартість биткойна обвалилася

Слідом за стрімким зростанням весь світ спостерігає настільки ж стрімке падіння вартості найпопулярнішою кріптовалюти — биткойна

Всього за 11 днів він втратив в ціні 22 відсотки. Сьогодні курс биткойна впевнено обвалився нижче позначки в 4 тис. доларів і досяг в середньому вартості 3907 доларів.

Це при тому, що на початку вересня за нього платили 5013 доларів.

До речі, ще на початку 2015 року біткойн коштував менше 250 доларів, і це вважалося досить дорого.

Нагадаємо, що нинішня паніка на ринку криптовалют виникла після того, як уряд Китаю ввів ряд обмежень на торгівлю віртуальними грошима і пригрозив закрити всі криптобиржи на своїй території. На цьому тлі обвалився курс не тільки биткойна, але і практично всіх популярних криптовалют. По мірі падіння вартості електронних грошей все більше експертів схиляються до думки, що ринок криптовалют може виявитися не лише банальним «мильною бульбашкою», але й способом виведення з тіні грошей, зароблених злочинним шляхом.

«Якби у нас був трейдер, який торгував биткойном, я б звільнив його через секунду.

І для цього є дві причини. По-перше, це суперечить нашим правилам. По-друге, це нерозумно, так як не може бути бізнесу там, де валюту добувають з повітря. Хтось обов’язково буде убитий, і лише тоді влада визнають проблему. Біткойн може коштувати хоч 20 тис.

доларів, коли це станеться, але проблема в кінцевому підсумку все ж назріє. Це шахрайство, і особисто я шокований тим, що ніхто не бачить реального положення справ.

Ситуація з криптовалютой на сьогоднішній день гірше, ніж з тюльпанними цибулинами в XVII столітті, коли короткостроковий сплеск ажіотажу на цей квітка привів до краху економіки Нідерландів. Єдиний правильний аргумент, який я коли-небудь чув, полягає в тому, що якщо б ви були в Венесуелі, або Еквадорі, або Північної Кореї, або якщо б ви були торговцем наркотиками, вбивцею, то вам краще мати справу з биткойном, ніж з доларами США, вам краще обійти систему вашої країни”, — заявив головний виконавчий директор JPMorgan Chase Джеймі Даймон. Нагадаємо, раніше в Державній фіскальній службі України нагадали, що Національний банк розцінює криптовалюту «як грошовий сурогат, який не має забезпечення реальної вартістю», тому вона не може використовуватися фізичними та юридичними особами на території України як засіб платежу, оскільки суперечить нормам українського законодавства. .

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here