Додому Російські ЗМІ З’ясовано користь мастурбації частою

З’ясовано користь мастурбації частою

45
0
З'ясовано користь мастурбації

Вчені з Гарвардського університету з’ясували, що у чоловіків, які мастурбують більше 21 рази в місяць, знижується ризик захворювання раком передміхурової залози

Стаття фахівців опублікована в журналі European Urology.У дослідженні взяли участь 31 925 осіб, серед яких провели анкетування.

Добровольці вказали, як часто вони займаються мастурбацією.

Потім учені відстежували стан їх здоров’я протягом 18 років, відзначаючи частку хворих в 20 і 40 років.Матеріали по теме14:27 — 7 сентябряКто створив PornHub, Brazzers і привчив світ до великої грудиИстория становлення найбільшої порномонополии планетыОказалось, що чим частіше чоловіки задовольняли самі себе, тим менше ймовірність виникнення злоякісних пухлин, яка знижувалася на 33 відсотки максимум. Однак, за словами дослідників, немає ніякої різниці, чи відбувається еякуляція під час мастурбації або статевого акту з партнером. В той же час цей вид сексуальної активності також сприяє зниженню рівня стресу.Вчені відзначають, що мастурбація не дозволяє повністю уникнути раку передміхурової залози.

Вони рекомендують також дотримуватися раціону з високим вмістом ненасичених жирних кислот і споживати продукти, багаті изофлавонами і лікопіном..

Поділитися

ВАШ КОМЕНТАР

Будь-ласка введіть Ваш коментар!
Please enter your name here